شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه فرهادنیل

کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی لوارم کاشت و طراحی ناخن فرهادنیل و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی فرهادنیل از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه لوارم کاشت ناخن فرهادنیل منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه فرهادنیل تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه فرهادی اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی لوارم کاشت و طراحی ناخن فرهادنیل استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه فرهاد نیل ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی لوارم کاشت و طراحی ناخن فرهادنیل به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
توجه داشته باشید که 5000125475 تنها شماره‌ای  است که فروشگاه اینترنتی لوارم کاشت و طراحی ناخن فرهادی از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) کد تایید ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه farhadnail ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه فروشگاه فرهادنیل .

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه لوارم کاشت و طراحی ناخن فرهادنیل به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه آنلاین لوارم کاشت و طراحی ناخن فرهادنیل متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فرهادنیل ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی لوارم کاشت و طراحی ناخن فرهادنیل ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فرهاد نیل جزئی از اموال فروشگاه فرهادنیل محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فرهادنیل است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی لوارم کاشت و طراحی ناخن فرهادنیل محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
فروشگاه اینترنتی فرهاد نیل به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت 10 صبح الی 17 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.
تمامی سفارشات شهرستان و تهران با پست یا تیپاکس ارسال میشود و هزینه ارسال بر عهده مشتری است.
فروشگاه اینترنتی فرهادنیل همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی لوارم کاشت و طراحی ناخن فرهادنیل به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه محفوظ است.
فروشگاه اینترنتی لوارم کاشت و طراحی ناخن فرهادنیل مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه محفوظ است.

هرگونه ثبت شکایات انتقادات و پیشنهادات خود را به ایمیل info@farhadnail.com ارسال کنید یا با شماره های موجود در صفحه ارتباط با ما تماس بگیرید.